Soft Care Sensisept H34 Skin Disinfectant And Conditioner 800
Product Code:
25844
Pack Of
6
| Colour | White |
| Size | C4 |
| Type | Machine Envelopes |
| Manufacturer | Blake Envelopes |
| Brand | Purely Everyday |
| Eco-Aware | Yes |
| Grammage | 120gsm |
| Dimensions | 229x324mm |
| Closure | Gummed |
| Environment Support | PEFC Certified Product |
| Envelope Grade | Heavy Weight |
| With Window | Yes |
| Window Position | 24mm Up 213mm From Left |
| Window Size | 40x105mm |
×